BİZ BİZE ISPARTA'DA SİYASETİN İKİNCİ KONUĞU CHP ISPARTA İL BAŞKANI SN. EYÜP ERSOY OLDU.

BİZBİZE ISPARTA’da SİYASET toplantılarımıza CHP İl Başkanı Eyüp ERSOY’un katılımı ile devam edildi. 

Gramofon Sanat Cafe&Bistro’da gerçekleşen toplantımızın açılış konuşmasını IGSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Büyükçam yaptı. Toplantılarımızın amacının Türkiye'nin ve özellikle Isparta’nın ekonomik, siyasi her türlü gündemini konunun uzmanlarından birebir dinlemek ve üyelerimizin merak ettiği her konuyu rahatça konuşabilecekleri ortamları sağlamak olduğunu söyleyerek, BİZBİZE ıSPARTA'DA toplantıların önemine vurgu yaptı. İkincisini gerçekleştirdiğimiz toplantımıza katılımlarından dolayı CHP Isparta İl Başkanı Sayın Eyüp ERSOY'a katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Hem Türkiye’nin hem de Isparta’mızın en önemli ana gündem maddesi olan 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan Referandum süreci için ara vermeden çalışmalar yaptıklarından bahseden ERSOY, girilmedik köy kasaba bırakmadıklarını bu gün ise IGSİAD'ın değerli iş adamları ile birlikte olmaktan mutlu olduklarını ifade ederek, sivil toplum kuruluşlarının önemini vurguladı. IGSİAD'a tarafsız, gerçekten bilgi almak amaçlı toplantılar düzenlediği için teşekkür etti.

Karşılıklı soru cevap şeklinde ilerleyen toplantımızda bir çok üyemiz merak ettiği sorulara cevap bulma imkanı buldu.  

Toplantı sonunda ise IGSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Büyükçam, CHP İl Başkanı Eyüp ERSOY’a teşekkür ederek bir de plaket takdim etti.